Zavolajte nám: +48 22 511 11 11
Napíšte nám: streetcom@streetcom.sk

Ako sa stať Expertom Streetcom?

  1. Zaregistrujte sa na Expert Zóne.
  2. Vyplňte svoj profil a všetky dotazníky, ktoré sme pre Vás pripravili. Len tak sa môžeme dozvedieť, aký produkt je pre Vás ten najvhodnejší.
  3. Spustite svoju prvú kampaň – dostanete zadarmo balíček so sadou produktov na testovanie a navyše dostanete vzorky pre svojich priateľov.
  4. Vyskúšajte nový produkt v každodennom živote.
  5. Odporúčte produkt priateľovi, ak spĺňa Vaše očakávania
  6. Diskutujte a podeľte sa o svoje skúsenosti s kampaňou v reálnom svete a na internete!
  7. Doplňajte správy z rozhovorov a zúčastňujte sa súťaží a aktivít online
Na začiatku kampane.

Obdržíte od nás sadu plnohodnotných výrobkov, ale tiež vzorky na použitie v súťažiach pre čitateľov a ďalšie zaujímavé novinky, či iné prekvapenia.

 

 
Testovanie, skúšanie

Je najvyšší čas poznať naše výrobky. Výsledný výrobok musíte najprv vyskúšať, pretestovať a bližšie spoznať, aby vedieť posúdiť ako funguje výrobok. Ako Vám vyhovuje v každodennom živote?

Odporúčania konverzácie

Ak daný výrobok spĺňa Vaše predstavy, odporučte ho aj svojim známym! Podeľte sa so svojimi známymi o rozsiahle znalosti, ktoré získate v priebehu spoločnej kampane a diskutujte s nimi. Vždy im povedzte, odkiaľ máte výrobok a ako ste sa stali Ambasádorom značky.

Finále kampane

Podeľte sa s nami o svoje dojmy v podobe záverečnej Správy. Popíšte, prosím, stručne názory Vašich priateľov o výrobkoch prijatých nimi. Zaujímajú nás Vaše názory, vrátane náhľadov Vašich známych. Vyplnená správa nám poskytne podrobný súhrn Vašich skúseností v priebehu kampane.