Zavolajte nám: +48 22 511 11 11
Napíšte nám: streetcom@streetcom.sk

Ako môžem odstrániť svoj účet? (áno)

Vždy sa môžete odhlásiť zo spoločenstva Streetcom. Ak chcete odstrániť svoj účet, je potrebné sa s nami skontaktovať elektronickou cestou na e-mailovej adrese streetcom@streetcom.sk

Budú moje osobné údaje zdieľané s ostatnými spoločnosťami? (áno)

Zhromaždené osobné údaje budú použité iba na riadenie kampaní a komunikovanie sa s Expertami: Na informovanie o dotazníkoch, našich kampaniach. Patria tu aj iné aktivity, vrátane opatrení a činností, služieb ponúkaných Streetcom POLSKA SP. Z O. O., ale tiež na riadenie našou stránkou. Vaše dáta sú úplne bezpečné. Vaše osobné údaje nebudeme zdieľať s ostatnými spoločnosťami alebo jednotlivcami, pracujeme v súlade so zásadami GIODO.

Ako sa zapojiť do kampane?

Po registrácii na webovej stránke je nutné vyplniť všetky dotazníky. Na základe odpovedí z náborových dotazníkov vyberáme ľudí, ktorých pozývame k účasti v rámci odporúčaných kampaní.

Platí sa poplatok za testovanie?

Účasť v kampaniach Streetcom je bezplatná. Experti neplatia za získané výrobky, ale sami takiež nedostávajú odmenu. Výrobky sú zasielané na uvedenú adresu a doručované sú zvyčajne kuriérskou službou

(Polski) W jaki sposób dostarczacie produkty do testowania?

brak wpisu

Ako rýchlo dostanem produkty na testovanie?

Všetko záleží od toho, aké sme kampane spustili. Každý výrobok je určený pre špecifickú cieľovú skupinu. Počet výrobkov na testovanie je obmedzený, takže môžeme ponúknuť testovanie len vybraným osobám, ktoré spĺňajú k tomu stanovené kritériá.

(Polski) Wypełniłam wszystkie ankiety, co dalej?

brak wpisu

Čo vtedy, keď mi doručený produkt nesedí alebo sa mi nepáči?

Účasť v testovaní je dobrovoľná. Kontaktujte nás v prípade, že výrobok nespĺňa Vaše očakávania alebo v prípade, ak máte otázky. Odporúčajte výrobky iba vtedy, ak ste si istý, že si zaslúžia na odporúčanie.

(Polski) Czy jeśli wyjadę za granicę dalej mogę brać udział w kampaniach?

brak wpisu

(Polski) Jak mogę dołaczyć do społeczności Streetcom?

brak wpisu

(Polski) Chcę dołączyć do społeczności Streetcom, ale mam jeszcze kilka pytań.

brak wpisu