Zavolajte nám: +48 22 511 11 11
Napíšte nám: streetcom@streetcom.sk

Som Expertom, pretože mi to umožňuje sa cítiť súčasťou väčšieho spoločenstva ale aj preto, že rád robím niečo dobré pre ostatných. Pomáham vybrať len tie najlepšie výrobky a služby, ktoré sa môžu dostať k mojim blízkym. Byť Expertom ma uspokojuje, pretože si môj názor vážia ľudia so skúsenosťami. Som Expertom, pretože Expert je dôležitým článkom spájajúcim rôzne spoločnosti s ľuďmi, ktorí získavajú na ich aktivitách a výrobkoch.

Som Expertom, pretože som vyberavá. Nie som spokojná s kadečím a vždy odporúčam ostatným to, čo je najlepšie. Myslím, že mám dobrý vkus a moje voľby sú presvedčivé. Vidím to na svojich známych, ktorí sú veľmi spokojní s mojimi návrhmi. Veľmi ma teší, že im môžem radiť a odporúčať, a oni vedia, že sa na mňa môžu spoľahnúť. Ďalej rada držím krok s dobou, hlavne keď sa na trhu objavia novinky. Byť Expertom je proste niečo presne pre mňa! :)

Som Expertom, pretože viem, čo chcem. Som hrdá, že sem patrím, pretože môžem spoznávať nové veci a testovať ich. Tie, ktoré spĺňajú moje požiadavky, odporučím príbuzným, priateľom a známym. Prečo by nemali používať to, čo je dobré? S radosťou sa delím s ostatnými o to, čo je dobré, a tak to robím :) :) :)

brak wpisu

Som Expertom, pretože len týmto spôsobom môžem ovplyvniť výrobky, ktoré používam každý deň a ktoré sú vyrobené nielen pre mňa, ale aj pre mojich známych. Len výrobky, ktoré vznikajú s ohľadom na skutočného zákazníka a jeho názory a nie sú len priemerom, ktorý bol vypočítaný na základe štatistík, ktorá v značnej miere nezodpovedá skutočnosti.

Som Expertom, pretože som vďaka tomu medzi ľuďmi známa ako informačné centrum o novinkách na trhu. Som rada, keď môžem ponúknuť kamarátkam novú kozmetiku a kamarátky majú radosť zo vzoriek. Cítim sa výnimočná, pretože mám možnosť otestovať nové výrobky ako prvá a moje názory sú pre ich výrobcov dôležité.

Mám rada novinky, kvalitné, odporúčané a overené veci. Neverím farebným reklamám, radšej počúvam ľudí, ktorým dôverujem a ktoré mi povedia, že je to výrobok OK.

Mám veľký záujem o nové výrobky na trhu. Vždy je testujem, skúšam nové príchute, vône alebo overujem nový výrobok. Ak sa mi niečo bude páčiť, odporučím ostatným, aby to tiež vyskúšali. Som hrdá na to, že som Expert Streetcom :)

Som veľmi rada, keď pozorujem prekvapenie svojich známych, keď im popisujem novinky na trhu. Vždy o nich viem prvá :)